Ђак генерације

Датум: 06. Jul 2020 12:35 Категорија: Новости

Ђак генерације за школску 2019/20. годину је Јована Максимовић, ученица 8/2.

Вуковци 2019-20. године

Датум: 06. Jul 2020 12:32 Категорија: Новости

Према речнику српског јеѕика Матице српске, реч вуковац означава присталицу Вукове реформе српског језика као и  носиоца дипломе "Вук Караџић" која се даје одличним ученицима за изванредан успех.
Наши вуковци су:
1. Марија Мировић 8/1
2. Анђела Макрин 8/1
3. Андрија Ђуршевић 8/1
4. Дарко Пантовић 8/1
5. Ања Цветић 8/2
6. Јована Максимовић 8/2
7. Исидора Станковић 8/2

УПИС УЧЕНИКА У ПРВИ РАЗРЕД

Датум: 28. Mart 2020 19:35 Категорија: Новости

УПИС УЧЕНИКА У ПРВИ РАЗРЕД
Поштовани родитељи,
упис ученика у први разред школске 2020/21. године је почео. Због ванредне ситуације у којој се налазимо, упис ће се вршити електронским путем.
Потребно је да у менију ПРЕУЗИМАЊЕ у делу ДОКУМЕНТА И ПРОПИСИ преузмете упитник и исти попуните. Када упитник попуните, потребно је да га проследите на емаил   [email protected]
Хвала на разумевању

Часови

Датум: 28. Mart 2020 19:26 Категорија: Новости

Поштовани родитељи,
на сајту Министарства просвете, науке и технолошког развоја можете погледати распореде часова за сваку наставну недељу.
Распореде можете пратити на линку
www.rasporednastave.gov.rs/osnovne-skole.php

ОБАВЕШТЕЊЕ О ДЕЖУРСТВУ

Датум: 18. Mart 2020 16:17 Категорија: Новости

У ОШ "Вук Краџић" је почело дежурство наставника. Свакога дана, од 9 до 11:30 у школи ће дежурати наставници. Уколико су потребна додатна појашњења, савети или имате питања, у овом термину можете доћи. Молимо вас да поштујете превентивне мере за спречавање вируса.

РАСПОРЕД ЧАСОВА НА РТС 3

Датум: 18. Mart 2020 16:11 Категорија: Новости

Поштовани,
линк на коме можете пратити распоред часова који ће бити емитовани је www.rasporednastave.gov.rs
Свакодневно, почевши од 8 часова ујутру биће емитовани образовни  садржаји за ученике основне школе.
Часови ће бити емитовани на РТС 3, према распореду по разредима, који ће дан пре емитовања бити доступан на наведеном линку.
За ученике од 1. до 7. разреда часови ће бити емитовани у блоку од по 2 часа, а за ученике 8. разреда у блоковима од по 3 часа дневно.
Сви емитовани часови биће доступни и на платформи РТС Планета, где се могу и више пута прегледати.

ВАНРЕДНА СИТУАЦИЈА

Датум: 18. Mart 2020 16:02 Категорија: Новости

Поштовани ,
у складу са Одлуком о проглашењу ванредноог стања на целој територији РС, школе неће радити од понедељка 16.03.2020. године.Молимо Вас да пратите упутства на РТСу, као и обавештења и упутства која ћете добијати од управе школе, али и од предметних наставника и одељењских старешина.

Показна вежба - рад са службеним псима

Датум: 15. Novembar 2019 09:52 Категорија: Новости

Дана 13.11.2019. године одржана је показна вежба - рад са службеним псима.

Дан школе

Датум: 15. Novembar 2019 09:38 Категорија: Новости

Поводом Дана школе ученици од 1.-4. разреда припремили су приредбу на којој је изведена драматизација текста "Вашар у Тополи" нашег прослављеног песника и земљака Добрице Ерић. Више о томе погледајте у фото галерији.

Јавни час "Језик је хранитељ народа"

Датум: 15. Novembar 2019 09:35 Категорија: Новости

Поводом Дана школе наставнице Татјана Трифуновић, Милена Луковић и Дијана Богдановић организовале су 6.11.2019. године јавни час посвећен Вуку Караџићу. Јавни час је организова под слоганом "Језик је хранитељ народа". Ученици виших разреда водили су нас кроз живот и рад српског реформатора чије име носи и наша школа.