Сајам здраве хране

Датум: 25. Oktobar 2019 09:58 Категорија: Новости

Данас, 16.10.2019. године у нашој школи је, по шести пут, организован Сајам здраве хране.

Сајам здраве хране су, у сарадњи са родитељима и одељењским старешинама, организовали ученици од петог до осмог разреда. Свој штанд имали су и ученици првог разреда. Они су у оквиру Пројектне наставе припремили своје производе. На штандовима су се могле видети разне врсте воћа и поврћа, тегле са зимницом, џемовима, соковима, домаће пециво, колачи и разне здраве посластице.
Поводом овог сајма организован је избор за најкреативнији штанд. Комисија је прегледала све излагаче и на основу постављених критеријума изабрала најкреативнији штанд. Прво место освојили су ученици 6/1, друго место ученици 5/1, а треће место ученици 5/2. Честитамо!!!